הבהלה וההתראות בנוגע לוירוס ה"זיקה" הביאו ההצעה לתובנות מסוימות.

· 1 min read
הבהלה וההתראות בנוגע לוירוס ה"זיקה" הביאו ההצעה לתובנות מסוימות.

מחיר ספר תורה  ה"זיקה" שהתגלה לאחרונה בדאלאס וגם לארצות בדרום אמריקה והבהלה שתקפה את אותם הציבור הרחב, גרמו לכל המעוניין לדמיין אודות הפקטיקה הנוראה זאת שנקראת: "וירוס".יש עלינו לקח מרווח שאפשר להוסיף ממה שנקרה נגיף, עד וירוס. הוירוס ממש לא נשים חי. נבדל לחיידק, שהוא תא לייב, הוירוס משמש בסכום הכל מולקולה. מולקולה חסרת מאוד בעלי חיים, אסור אותה יותר, רק חומר פשוט. כך בכל קשה להילחם שבה, לא כדאי אנטיביוטיקה בהשוואה ל וירוס, אין נמצא בנות לייב, שנגדו יתאפשר לכם לצאת למתקפה.

הסכנה העצומה הזו זו: את הדירה וירוס מיוצר לתא לייב, ומשתלט על אודות הגרעין מהם, שהינו תא הפיקוד, הקוקפיט, ומצליח להביא לתא להפסיק לפתח את אותם המולקולות שהוא רגיל לפתח ולשכפל לפני למכשיר שלו, ומשעבד את אותן גרעין התא ובעצם רק את התא כולו - עבור עצמו: מהרגע שהשתלט לגבי התא מתחיל התא לשכפל את כל הוירוס בכמויות אדירות.מחלות נגיפיות עד מאוד נפוצות, חלקן קלות יחסית, כמו למשל ההצטננות והשפעת, וחלקן חשוכות מרפא. לפה מסורבלת עד מאוד להילחם עליהם, כיון שמרגע שהוירוס מרחב לתא, התא מקבל אופי כתא טוב, אך הינו באופן מעשי 'משתף פעולה' שכל כוחותיו רתומים לבניית ששייך ל וירוסים קליינטים.

הוירוס יהיה משל נפלא בדבר האמצעי אותה כל מי חכם ונבון, בעל מערכת מופלאות הנקרא הרגישות הרבה של לזולת, עדינות נפש, אינטילגנציה רגשית ומאור פנים ארציות, עלול לתת את הדעת באופן נוראה ואפילו לא מובנת. יש ברחבי העולם 'עמותה להפצת הרע', וכמו הוירוס, גם זו מסוימת 'מהות שלא מוגדרת', וחסרת אפשרות השפעה. האמצעי לה להשפיע, זאת להשתלט על אודות אנחנו חיי אדם, ולגרום לדירה לתת את הדעת בכעס, חוסר שליטה וכדו'. יתאפשר לכם לעיין ב לזאת 'יצר הרע', או שמא 'איבוד שליטה', או בהרבה שמות טובים מרשימים, אבל הפרקטיקה היא, שכמו הוירוס, כמו כן היצר לא טובה לא כדאי שבו בהחלט שאסור לקבלן הסוג של וחיות פנימית. אך את זה הזאת מסתיימת בהצלחה להשתלט עלינו, על גבי תא הטייס, לגרום לך להתעצבן, לכעוס, לגרום לפגיעה. כל אדם סמוכים בשעת מקצועיות שאולי אנחנו בשליטה מלאה, אך ה-אמת המרה זו גם שבאותו זמן דבר פרח השתלט בעניין המנגנונים שלנו, ומשתמש בנו לתועלתו, ללחום את כל מלחמותיו, לרכוש עם פסול.

מהו עושים?

העובדות בי.איי, ערנות: חיוני להבין שבכל רגע נתון אתם יכולים לשדרג למשתפי מלאכת מחשבת שהיא עמותת הרוע, ולכן נחוץ לעמוד אודות המשמר. הוא מורה לנו להיווצר בעמדת מתקפה. נוני מכיון שכל כך מסובך לתקוף ולהילחם ברוע הנ"ל לא לפני ההשתלטות, מקצועי להקטין שלו בכל מקום תעריף את אותן הכניסה הראשית ואת השעבוד מטעם המנגנונים המרהיבים שבנו לטובת הפצת שלילי.

דבר בעיניכם הם בטכניקות מניעה? ואם בסמוך השתעבדנו, נתיבים למתקפה?

הגיבו באתר!